Drenažo Plovimo Įrenginys HIDRO-JET/BI300

AGRODOTNUVA siūlo paprastą ir veiksmingą drenažo sistemos plovimo sprendimą, pripažintą ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Tai drenažo (rinktuvų ir sausintuvų) sistemos plovimo įrenginys, kurio rėmas tvirtas, plastikiniai vamzdžiai atsparūs nusidėvėjimui, yra unikali stebėjimo sistema, neturinti analogų Europos Sąjungos rinkoje. Ši sistema padidina darbo efektyvumą 40 %. Žemiau galite peržiūrėti vaizdo įrašą, kuriame parodoma, kaip veikia stebėjimo sistema. Gerai veikianti drenažo sistema gerina dirbamos žemės būklę ir yra svarbi sąlyga norint didesnio derliaus. Drenuotuose laukuose, kuriuose įrengta drenažo sistema, augalai dygsta ir auga tolygiau. Taip sumažinami nuostoliai, patiriami dėl šlapių arba apsemiamų laukų vietų. Šlapiose vietose veikianti drenažo sistema yra ypač reikalinga. Su nauju drenažo plovimo įrenginiu HIDRO-JET/BI 300 drenažo sistemą plauti paprasta ir patikima: tvirta 320 m ilgio plovimo žarna su hidrauline pavara įleidžiama į drenažo žiotis arba šulinius. Tuo pačiu metu plovimo įrenginio antgalis su 6 + 1 arba 12 + 1 angomis valo drenažo rinktuvus ir sausintuvus, ir išplauna purvą bei augalų šaknis. Galima reguliuoti įrenginio hidraulikos aukštį ir ilgį, taip pat horizontaliai valdomas svirties petys, tad darbas šiuo įrenginiu yra patogus ir efektyvus.

Drenažo plovimo įrenginys HIDRO-JET/BI300

Paprastas ir veiksmingas drenažo sistemos plovimas
UAB „Baltic Invest“ siūlo Latvijoje pagamintus drenažo plovimo įrenginius, pripažintus ir kitose šalyse. Plovimo įrenginio rėmas tvirtas, plastikiniai vamzdžiai atsparūs nusidėvėjimui, yra unikali stebėjimo sistema. Steb

ėjimo sistema yra UAB „Baltic Invest“ išradimas, ir šiuo metu UAB „Baltic Invest“ vienintelė siūlo šią sistemą. Stebėjimo sistema padidina darbo efektyvumą 40 %. Pagrindiniame puslapyje galite peržiūrėti vaizdo įrašą, kuriame parodoma, kaip veikia stebėjimo sistema.
Gerai veikianti drenažo sistema gerina dirbamos žemės būklę ir yra svarbi sąlyga norint didelio derliaus. Drenuotuose laukuose, kuriuose įrengta drenažo sistema, augalai dygsta ir auga tolygiai. Sumažinami nuostoliai, patiriami dėl šlapių arba apsemiamų laukų vietų. Šlapiose vietose veikianti drenažo sistema yra ypač reikalinga.
Su nauju drenažo plovimo įrenginiu HIDRO-JET/BI 300 drenažo sistemą plauti paprasta ir patikima: tvirta 300 m ilgio plovimo žarna su hidrauline pavara įleidžiama į drenažo šulinio vamzdį. Tuo pačiu metu plovimo įrenginio antgalis su 6 + 1 arba 12 + 1 angomis valo drenažo vamzdį ir išplauna purvą bei augalų šaknis.
Galima reguliuoti įrenginio hidraulikos aukštį ir ilgį, taip pat horizontaliai valdomas svirties petys, tad darbas šiuo įrenginiu yra patogus ir efektyvus.

Parašykite komentarą

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial